Awangardowy złoty pierścionek z fioletową cyrkonią

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
7.820 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

1 869,00 zł

Klasyka z nutką awangardy

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości złota próby 585 – inaczej zwane 14- karatowe. W centralnej części znajduję się  owalna fioletowa cyrkonia, która idealnie ożywia całość projektu . Do korony prowadzą fantazyjne rzeźbienia, dodające unikatowego i niepowtarzanego wyglądu całości. Będzie zatem propozycją dla kobiet, które lubią klasykę, która w tym przypadku jest owalny kamień, w nieco awangardowej oprawie.  Będzie doskonały do dziennych oraz wieczorowych stylizacji. Pierścionek będzie idealnym prezentem na każdą okazję.

Fiolet – dodający tajemniczości i magii

Kolor  fioletowy od zawsze był uważany za magiczny- rzadko występuje w naturze toteż uzyskanie barwnika np. do zabarwienia tkanin  w tym kolorze było niezwykle kosztowne. W zasadzie do dziś rzadko występuje w naturze – dlatego np. kwiaty w tym kolorze budzą podziw i zdumienie.  Jest tez kolorem nadającym magii, tajemniczości – jego użycie zawsze dodaje tych cech danemu produktowi. W biżuterii także nie jest często spotykany, dlatego wyroby z wykorzystaniem fioletu zawsze są wyjątkowe. Uchodzi także za kolor osób kreatywnych. Pierścionek wykonany jest z wysoką dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół, dlatego kupując go mają państwo pewność, że wyrób jest wysokiej jakości.

Wysoka jakość wyrobu

Pierścionek wykonywany jest w ręcznie w naszej pracowni, toteż możemy zrobić w każdym rozmiarze. Naszą biżuterię tworzymy z pełnym zaangażowaniem i pasją dlatego mamy pewność, że oddajemy w Państwa ręce produkt wysokiej jakości.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas -w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Pozostałe produkty z kategorii