Jaki grawer na obrączkach ślubnych ?

Obrączki to biżuteria, która jest z nami przez całe życie. To ważne, aby wybrać je z głową, wiedząc o wszystkich możliwościach i rozwiązaniach. Prezentujemy krótki poradnik dotyczący obrączek ślubnych, omawiający tak kluczowe kwestie jak np. grawer, dostępne kruszce czy rozmiar obrączki.

Złoty pierścionek ze szmaragdem

Szmaragd to wyjątkowy kamień, preferowany przez wiele kobiet. Jego wyjątkowy kolor nadaje indywidualnego charakteru każdej biżuterii, a pozytywna symbolika sprawia, że niesie on z sobą wiele dobrych skojarzeń i emocji. To kamień, który bardzo często wybierany jest jako element złotych pierścionków zaręczynowych. Chcesz poznać bliżej symbolikę oraz właściwości tego kamienia? Czytaj dalej!

Jak dbać o biżuterię z metali szlachetnych

Biżuteria, nawet ta najpiększniejsza, najdroższa i najokazalsza, z czasem traci swój pierwotnny blask i nic tego procesu nie jest w stanie zatrzymać na dłużej. To procesy chemiczne występują tu przeciw naszym błyskotkom. Metale oddziałują na siebie, inne się utleniają. Nie możemy temu całkowicie zapobiec (chociaż przy prawidłowym przechowywaniu biżuterii możemy to na pewno spowolnić), ale możemy przywrócić biżuterii jej blask i wspaniałaość stosując odpowiednie metody czyszczenia.

Grawer - nasze podpowiedzi co dla kogo

Grawer to coś, co zdecydowanie zindywidualizuje Waszą biżuterię, sprawi, że będzie to biżuteria z przesłaniem. A przecież właśnie o to chodzi, by nosząca ją osoba pamiętała o nas zawsze wtedy, kiedy na biżuterię spojrzy czy jej dotknie :)

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów