Bransoletka złota z gwiazdą i podkową wysadzaną cyrkoniami

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
BZNSP01R001
Nowy produkt
8.500 g

Ostatnie egzemplarze!

2 249,00 zł

Unikatowa złota bransoletka 

Złota bransoletka wykonana ze świetnej jakości złota próba 585 14 karat. Znajduje się na niej 7 elementów wykonanych z białego, różowego oraz żółtego złota. Każdy element wykonany jest na inny wzór, co nadaje różnorodności bransoletce oraz podkreśla jej innowacyjność. Idealnie nadaje się zarówno do codziennych jak i wieczorowych stylizacji. Podkreśla kobiecość, jest subtelna a zarazem bardzo wyrazista. Złota bransoletka jest spełnieniem każdej nowoczesnej kobiety. Tradycyjna złota bransoletka z innowacyjnymi elementami sprawia, że przykuwa do siebie wzrok każdego.

Znaczenie elementów

Centralny element jest w kształcie kuleczki pokrytej czarną warstwą ,z wyciętymi złotymi sercami. Serca są symbolem miłości. Po bokach znajdują się również elementy w kształcie kuleczek wykonane z żółtego, różowego oraz białego złota. Najbardziej przykuwającymi jednak wzrok elementami bransoletkami jest złota, wisząca gwiazdka oraz złota, wisząca podkowa. Gwiazdka wykonana jest z żółtego złota. Jest to wiszący element bransoletki. Gwiazda jest symbolem prawdy ,wskazania drogi życiowej, ochrony. Symbolizuje również podpowiedź lub wskazówkę. Kolejnym elementem znajdującym sie na bransoletce jest złota podkowa wysadzana delikatnymi cyrkoniami. Podkowa jest najbardziej popularnym symbolem, który zwiastuje szczęście. Jest to amulet, który chroni przed negatywną energią oraz który przyciąga do nas powodzenie. Podkowa zawieszona odwrotnie do literki "U" odciąga od nas złe moce, chroni przed nieproszonymi gośćmi. Dopomóż swojemu szczęściu i wybierz bransoletkę z wyjątkowymi elementami, które przynoszą i zwiastują radość!

Prezent w postaci złotej bransoletki

Chcesz sprawić komuś radość? Idealnym pomysłem jest złota bransoletka. Jest to trwały, unikatowy oraz dostojny prezent. Dzięki elementom bransoletki, podarujesz komuś kawałek szczęścia i powodzenie. Złota bransoletka jest świetnym pomysłem na prezent w postaci amuletu szczęścia. Nic tak pięknie nie zdobi kobiety jak prestiżowa, złota biżuteria.

Ten produkt możesz zobaczyć w:

Galeria Krakowska

ul. Pawia 5

+48 501 325 444
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:9:00-22:00
Wtorek:9:00-22:00
Środa:9:00-22:00
Czwartek:9:00-22:00
Piątek:9:00-22:00
Sobota:9:00-22:00
Niedziela:10:00-21:00
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii