Łańcuszek złoty gucci

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńBrak
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej, Dla Niego, Unisex
Długość50cm
ŁZN0000033
Nowy produkt
4.480 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

949,00 zł

Ekskluzywny łańcuszek Gucci Marina

Stworzony z najwyższą dbałością o detal złoty łańcuszek wykonano ze złota próby 585. Jego splot zwany Gucci Marina cechuje się powielonym wzorem unikatowego ogniwa posiadającego dodatkowe wzmocnienie w centralnej części oczka. Dzięki temu splot wykazuje niezwykłą odporność na zerwania i urazy mechaniczne nawet przy intensywnym, codziennym użytkowaniu. Powierzchnia splotu uszlachetniona jest eleganckim szlifem wydobywającym z całości klasyczną głębię. Całość spina zapięcie typu karabińczyk, zabezpieczające przed przypadkowymi odpięciami.

Splot

Znany także jako splot marynistyczny. Wykonany jest z nietypowych, podwójnych oczek, które zapobiegają zaplątaniu się łańcuszka. Splot jest bardzo  charakterystyczny i elegancki, lubiany zarówno przez panie, jak i panów (w bardziej masywnym wydaniu). Kolekcja  Gucci to elegancki zestaw biżuterii o szlachetnym kształcie i nowoczesnym charakterze. Tworzy ją nowa linia wyrobów z charakterystycznym wzorem połączonych liter G .

Idealny na prezent

Złoty łańcuszek Gucci znany również jako splot marynistyczny to idealny pomysł na prezent , jego wzór jest uniwersalny i nadaje się dla każdego, to tak zwany wzór unisex. Panie noszą ten wzór bez żadnych dodatków .Panowie zazwyczaj dobierają do niego wisiorek .Pasuje zarówno do ubiorów sportowych, codziennych jak i eleganckich.

Pozostałe produkty z kategorii