Naszyjnik złoty diadem

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
KolekcjaGlamour
Dla KogoDla Niej
Długość43 cm
NZNKL01A001
Nowy produkt
2.010 g

Ostatnie egzemplarze!

699,00 zł

Złoty naszyjnik z cyrkoniami w roli głównej

Ten przepiękny naszyjnik składający się z delikatnego łańcuszka w splocie ankier oraz prostej ale niebanalnej zawieszki wysadzanej dziesięcioma cyrkoniami wykonany został z czternastokaratowego złota. Każda kobieta zasługuje na odrobinę luksusu, który jest na wyciągnięcie ręki. Kolekcja Glamour jest dedykowana  wyjątkowym kobietom, które cenią sobie jakość i estetykę wykonania. Kupując naszyjnik z tej kolekcji możemy mieć pewność, że są to dobrze wydane pieniądze.

Charakterystyka cyrkonii

To idealny odpowiednik, imitacja brylantu. Jest bowiem do niego bardzo podobna i często nie sposób jej odróżnić od drogocennego diamentu, choć cyrkonie posiadają zdecydowanie większy blask. Najczęściej kamień ten jest bezbarwny, ale występuje również w innych kolorach. Cyrkonia nie jest kamieniem naturalnie występującym w przyrodzie, ale jest sztucznie wytwarzana. Kiedy ten cudny syntetyczny kamień zostaje oprawiony w złoto bądź srebro jego wartość wzrasta i stanowi on zawsze przepiękną, dającą niewiarygodny blask ozdobę. 

Etymologia splotu

Nazwa tego splotu pochodzi od angielskiego słowa anchor, oznaczającego kotwicę. Wzorem dla tego splotu były łańcuchy, którymi mocowano kotwice na statkach. Większość łańcuszków tego typu posiada ogniwo znajdujące się na środku, łączące dwa kolejne elementy. Jednak nie jest to reguła, zdarza się również, że ogniwa nie są idealnie owalne. Splot ankierowy wybierany jest zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, doskonale wygląda noszony solo, bez dodatkowych ozdób.

Ten produkt możesz zobaczyć w:

ONLINE

Produkt dostępny w sklepie internetowym

+48 500 373 161
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:online / 24h
Wtorek:online / 24h
Środa:online / 24h
Czwartek:online / 24h
Piątek:online / 24h
Sobota:online / 24h
Niedziela:online / 24h
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii