Naszyjnik złoty diadem z cyrkonią

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
KolekcjaGlamour
Dla KogoDla Niej
Długość45cm
NZNLS01AR001B
Nowy produkt
2.260 g

Ostatnie egzemplarze!

789,00 zł

Złoty naszyjnik w kształcie serduszka z cyrkonią

Złoty naszyjnik wykonany z żółtego złota, w próbie 585. Prosty i elegancki naszyjnik z połaczonym serduszkiem. Blasku zawieszce dodaje cyrkonia umiejscowiona pośrodku serduszka. Model ten jest połączeniem tradycji z nowoczesnością, który przykuje uwagę każdego. Ponadczasowy wzór serca, który jest ulubionym wzorem każdej kobiety - będzie świetnym pomysłem na prezent dla ukochanej lub dla bliskiej osoby. Jest to piękny upominek, dzięki któremu możemy wyrazić nasze uczucia bez słów.

Symbolika serca

W tradycyjnej europejskiej sztuce i folklorze serce jest przedstawiane jako stylizowany kształt, najczęściej koloru czerwonego, co symbolizuje krew, a w wielu kulturach także namiętność i silne uczucia. Serce jest w szczególności kojarzone z poezją romantyczną, natomiast w przedmiotach kultury masowej jako symbol miłości. Wielu klasyków i filozofów m.in. Arystoteles, uważało serce za siedzibę myśli, rozumu czy uczuć, często odrzucając rolę mózgu.

Cyrkonie- zachwycający blask

Cyrkonia to bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Uznaje się go za bardzo dobrą imitację diamentu, ze względu na jej właściwości optyczne. Zalicza się je do kamieni szlachetnych. Cyrkonie są zwykle przezroczyste natomiast dzięki domieszkom można je produkować w różnych barwach. Po raz pierwszy pojawiła się w handlu w 1973 r. Na dobre opanowała rynek jubilerski w 1976 r. kiedy to otrzymano je przy wykorzystaniu metody stapiania czaszowego. Cyrkonie znalazły największe zastosowanie w przemyśle biżuteryjnym. Są uważane za bardzo cenne kamienie w tej profesji. Minerały te używane są także w medycynie, jak również w przemyśle jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach.

Ten produkt możesz zobaczyć w:

ONLINE

Produkt dostępny w sklepie internetowym

+48 500 373 161
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:online / 24h
Wtorek:online / 24h
Środa:online / 24h
Czwartek:online / 24h
Piątek:online / 24h
Sobota:online / 24h
Niedziela:online / 24h
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii