Pierścionek złoty z szafirem

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńDiament, Brylant, Szafir
KruszecZłoto
OkazjaZaręczyny
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
1.660 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

899,00 zł

Pierścionek wykonany jest z wysokiej jakości złota próby 585, popularnie zwane 14- karatowym. W centrum znajduję się szafir – czyli kamień, który budzi podziw od wieków.

Klasyczna forma pierścionka – idealny na każdą okazje

Prosta, klasyczna forma pierścionka – czyli jedno oczko w towarzystwie innych – sprawia, że będzie on idealny jako podarunek z wielu okazji – imienny, urodziny, jubileusz. Takie połączenie – szafir, diamenty i złoto jest idealnym wyborem na zaręczyny – wiele kobiet kocha to połączenie i uważa, za klasykę elegancji i dobrego stylu.

Szafir – magiczny kamień

Szafir jest to niebieska odmiana korundu, jeden z najrzadszych kamieni występujących w przyrodzie. Nazwa szafir pochodzi ze starożytnej Grecji od słowa sappheiros, która oznaczała lapis-lazurii. W starożytnym Rzymie i Egipcie były uznawane za kamień prawdy, symbolizowały prawdę. Szafiry miały przynosić szczęście, uznawano też że mają właściwości medyczne. Ciekawostką może być, że pierścionek z tym właśnie kamieniem na zaręczyny podarował książę Karol księżnej Dianie, a następnie ten sam pierścionek ich syn William, swojej narzeczonej Kate.

W dzisiejszych czasach uchodzi za kamień magiczny, a osoby które go noszą mają nietuzinkowe poczucie humoru, a także szerokie horyzonty myślowe. Mówi się też, że szafir przynosi pieniądze, chroni zatem przed popadaniem w ubóstwo.

Uchodzi za jeden z najpiękniejszych kamieni, dlatego pierścionki z tym właśnie kamieniem chętnie wybierane są na zaręczyny czy prezenty.

 

Pierścionek jest wykonywany ręcznie w naszej  pracowni – dlatego możemy zrobić go w dowolnym rozmiarze.  Ponad to przykładamy ogromną wagę do jakości biżuterii, więc wybierając wyrób mają Państwo gwarancje najwyższej jakości.

 

Pierścionek wykonywany jest ręcznie w naszej pracowni jubilerskiej zatem możemy go wykonać dowolnym rozmiarze.

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas -

W zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Pozostałe produkty z kategorii