Pierścionek złoty ze szmaragdem

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńSzmaragd
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
2.430 g

Ostatnie egzemplarze!

919,00 zł

Klasyczny wzór idealny na każdą okazję

Pierścionek został wykonany z wysokiej jakości materiału jakim jest złoto próby 585, popularnie zwanym 14- karatowym.  W centralnej części został umieszczony szmaragd – kamień o przepięknej zielonej barwie. Pierścionek złoty jest prosty – serce stanowi szmaragd, kamień ceniony w biżuterii, a bok stanowią niewielkie żłobienia.  Można powiedzieć, że jest to jeden z bardziej klasycznych wzorów – takie wzory cieszą się dużą popularnością na zaręczyny.

Szmaragd – król kamieni szlachetnych

Szmaragd to kamień, który mając odpowiednią ciemnozieloną barwę są cenniejsze od samych diamentów. Jest on odmianą berylu, a nazwa pochodzi od słowa smaragdus, który oznacza po prostu zielony.  Kamień ten nazywany jest królem kamieni szlachetnych, często zdobił najróżniejsze insygnia władzy monarchów, a także przedmioty należące do duchownych. Kamień ten jest znany i uwielbiany od starożytności – owiane legendą szmaragdy ze starożytnego Egiptu, mają też bogatą tradycje w kulturze Azteków, Majów i Persów.  

Unikatowa biżuteria z zielonym kamieniem

Wierzy się, że kamień ten noszony korzystnie wpływa na nasze zdrowie – zarówno fizyczne jak i psychiczne – niweluje zmęczenie,  rozdrażnienie, wprowadza harmonię. Jeśli chodzi o biżuterie jest nieco mniej popularny niż szafir czy diament, jednak jego niesamowita barwa przyciąga uwagę, dlatego nasz  pierścionek będzie idealny dla kobiety, która lubi się wyróżniać. Idealnie komponuje się z żółtą barwą złota dodając jej unikatowego charakteru.

Pierścionek jest wykonywany na zamówienie, dlatego możemy wykonać w każdym rozmiarze. Do naszych wyrobów przykładamy wielką wagę,  toteż kupując je można spodziewać się najwyższej jakości.

Ten produkt możesz zobaczyć w:

Galeria Krakowska

ul. Pawia 5

+48 501 325 444
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:9:00-22:00
Wtorek:9:00-22:00
Środa:9:00-22:00
Czwartek:9:00-22:00
Piątek:9:00-22:00
Sobota:9:00-22:00
Niedziela:10:00-21:00
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii