Pierścionek złoty niebiańska obrączka

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
4.110 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

979,00 zł

Obrączka w stylu glamour

Pierścionek wykonany jest z wysokiej jakości złota jakim jest 14-karatowe złoto, czyli popularna próba 585. Pierścionek w typie obrączki, które są bardzo lubiane przez Panie. Obrączka, tutaj wzbogacona poprzez żłobienia oraz różnokształtne cyrkonie, zyskuje niesamowitego blasku oraz stylu glamour. Główna cyrkonia jest w kształcie kwadratu, dość nietypowego do branży biżuteryjnej. Wokół niej możemy zobaczyć okrągłe kamienie, co idealnie ze sobą współgra. Pierścionek pokochają miłośniczki nietypowej biżuterii, która ma nietuzinkowy i niebanalny charakter. Będzie on idealnym towarzyszem każdej stylizacji – tej codziennej oraz wyjściowej.

Cyrkonie- zachwycający blask

Cyrkonia to bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Uznaje się go za bardzo dobrą imitację diamentu, ze względu na jej właściwości optyczne. Zalicza się je do kamieni szlachetnych. Cyrkonie są zwykle przezroczyste natomiast dzięki domieszkom można je produkować w różnych barwach. Po raz pierwszy pojawiła się w handlu w 1973 r. Na dobre opanowała rynek jubilerski w 1976 r. kiedy to otrzymano je przy wykorzystaniu metody stapiania czaszowego. Cyrkonie znalazły największe zastosowanie w przemyśle biżuteryjnym. Są uważane za bardzo cenne kamienie w tej profesji. Minerały te używane są także w medycynie, jak również w przemyśle jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach.

Wysoka jakość wyrobu

Pierścionek jest wykonywany ręcznie w naszej pracowni, dlatego mamy możliwość wykonania go w dowolnym rozmiarze. Ponad to nasza biżuteria tworzona jest z pasją, dużą dbałością o każdy szczegół, dlatego mają Państwo gwarancje najwyższej jakości wyrobu.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Pozostałe produkty z kategorii