Pierścionek złoty szafirowa noc

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńBrylant
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
6.460 g

Ostatnie egzemplarze!

1 889,00 zł

Niebanalny projekt

Pierścionek wykonany jest z wysokiej jakości materiału jakim jest złoto próby 585, inaczej zwane 14- karatowym. Bardzo bogaty projekt, w kształcie prostokąta ze ściętymi rogami, którego boki zdobią mniejsze szafiry, a jego centrum stanowi również szafir  – w kształcie owalnym, otaczają go diamenty, które idealnie ożywiają barwę głównego kamienia oraz całość projektu. Pierścionek przykuwa uwagę nie tylko ze względu na wielkość, ale także też samą formę – prostokąt nie jest często spotykany w biżuterii.  Będzie idealny zwłaszcza do wieczorowych stylizacji – pokochają go Panie, które lubią nietypowe bogate projekty. Będzie świetnym prezentem na każdą okazję.

Szafir – magiczny kamień

Szafir jest to niebieska odmiana korundu, jeden z najrzadszych kamieni występujących w przyrodzie. Nazwa szafir pochodzi ze starożytnej Grecji od słowa sappheiros, która oznaczała lapis-lazurii. W starożytnym Rzymie i Egipcie były uznawane za kamień prawdy, symbolizowały prawdę. Szafiry miały przynosić szczęście, uznawano też że mają właściwości medyczne. Ciekawostką może być, że pierścionek z tym właśnie kamieniem na zaręczyny podarował książę Karol księżnej Dianie, a następnie ten sam pierścionek ich syn William, swojej narzeczonej Kate.

W dzisiejszych czasach uchodzi za kamień magiczny, a osoby które go noszą mają nietuzinkowe poczucie humoru, a także szerokie horyzonty myślowe. Mówi się też, że szafir przynosi pieniądze, chroni zatem przed popadaniem w ubóstwo.

Wykonywany ręcznie w naszej pracowni

Pierścionek wykonywany jest na specjalne zamówienie w naszej pracowni – dlatego możemy zrobić go w dowolnym rozmiarze. Ponad to  nasza biżuteria dopracowana jest w każdym możliwym calu – dlatego dajemy gwarancję jakości na długie lata.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Ten produkt możesz zobaczyć w:

Galeria Krakowska

ul. Pawia 5

+48 501 325 444
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:9:00-22:00
Wtorek:9:00-22:00
Środa:9:00-22:00
Czwartek:9:00-22:00
Piątek:9:00-22:00
Sobota:9:00-22:00
Niedziela:10:00-21:00
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii