Pierścionek złoty w barwie białej oraz żółtej

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte, Złoto Białe
KamieńBrylant, Szafir
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
3.840 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

1 279,00 zł

Pierścionek wykonany jest z wysokiej jakości złota próby 585,  14 – karatowe – ozdobiony jest szafirami oraz brylantami.

Fantazyjne wycięcie dodają oryginalności

Cały pierścionek jest w typie obrączki – są na nim wycięcia oraz fantazyjny wzór z białego złota, który zdobią kamienie szlachetne  trzy szafiry oraz brylanty. Połączenie tych kamieni jest jednym z najczęściej występujących i najbardziej kochanym przez Panie połączeń w biżuterii. Osadzenie szafiru w białym złocie sprawia, że idealnie podkreślona została jego bajeczna niebieska barwa.

Szafir – kamień ceniony od wieków

Szafir to kamień ceniony od wielu wieków, który swoją niesamowitą barwę zawdzięcza domieszkom żelaza lub tytanu. Od zawsze budził podziw, toteż często jest wykorzystywany w biżuterii, a wyroby z nim budzą podziw. Uchodzi za kamień o magicznej mocy – jest symbolem wiedzy, prawdy. Uważano, że przynoszą szczęście, mają także właściwości medyczne – mają dawać ukojenie, równowagę i spokój psychiczny.Brylant natomiast to klasa sama w sobie – nie ma chyba kobiety która nie marzy o brylancie w swojej kolekcji biżuterii. Jest to kamień trwały, niezwykły, niezniszczalny, wręcz mistyczny.

Wysoka jakość wyrobu

Pierścionek wykonywany jest w ręcznie w naszej pracowni, toteż możemy zrobić w każdym rozmiarze. Naszą biżuterię tworzymy z pełnym zaangażowaniem i pasją dlatego mamy pewność, że oddajemy w Państwa ręce produkt wysokiej jakości.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas -

W zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Pozostałe produkty z kategorii