Pierścionek złoty w stylu glamour

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
4.210 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

1 009,00 zł

Klasyczny z odrobiną fantazji

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości materiału jakim jest złoto próby 585, inaczej zwane 14- karatowe. Serce pierścionka stanowi owalna cyrkonia, idealnie ożywiająca klasyczna barwę złota, zdobią ją trzy mniejsze, idealnie dopełniające całości. Oryginalności dodają zdobienia znajdujące się u podstawy korony. Projekt jest klasyczny – będzie idealną propozycją dla kobiet lubiących elegancką, prostą z lekką nutą urozmaicenia biżuterię.

Cyrkonie- idealny odpowiednik diamentu

Cyrkonia to bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Uznaje się go za bardzo dobrą imitację diamentu, ze względu na jej właściwości optyczne. Zalicza się je do kamieni szlachetnych. Cyrkonie są zwykle przezroczyste natomiast dzięki domieszkom można je produkować w różnych barwach. Po raz pierwszy pojawiła się w handlu w 1973 r. Na dobre opanowała rynek jubilerski w 1976 r. kiedy to otrzymano je przy wykorzystaniu metody stapiania czaszowego. Cyrkonie znalazły największe zastosowanie w przemyśle biżuteryjnym. Są uważane za bardzo cenne kamienie w tej profesji. Minerały te używane są także w medycynie, jak również w przemyśle jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach.

Precyzja wykonania widoczna w każdym detalu

Wykonywany w naszej pracowni na specjalne zamówienie dlatego mamy możliwość zrobienia, go w każdym rozmiarze. Dodatkowo dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości wyrobu, gdyż naszą biżuterię wykonujemy z precyzja i wyjątkową dbałością o każdy szczegół.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Pozostałe produkty z kategorii