Pierścionek złoty wraz z cyrkoniami

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
OkazjaZaręczyny
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
3.320 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

689,00 zł

Unikatowy blask cyrkonii

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości materiału  jakim jest złoto próby 585, inaczej nazywane 14- karatowym. Sercem pierścionka jest cyrkonia, która otoczona jest mniejszymi, zatopionym w złocie. Dodatkowego blasku dodają mu małe, białe kamienie, którymi ozdobione są szyny pierścionka. Mimo wszystko pierścionek jest prosty, aczkolwiek dzięki cyrkoniom bardzo efektowny, przyciągający uwagę. Projekt bardzo uniwersalny, doskonale sprawdzi się zarówno jako ozdoba dla młodszej jak i bardziej dojrzałej kobiety.

Cyrkonia – idealny odpowiednik diamentu

 Syntetyczny kamień ozdobny doskonale imitujący diament. Jest bezbarwny, jednak stosując różne domieszki na etapie produkcji można wywołać barwy: żółtą, fioletową, brunatno-fioletową, oliwkową, zieloną, czarną. Pierwsze okazy cyrkonii uzyskano w 1969 roku we Francji. Związki na podstawie których powstała cyrkonia z powodzeniem jest wykorzystywana w stomatologii. W przemyśle wykorzystywana jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach.

Ręcznie robiony

Nasza biżuteria tworzona jest z precyzją, dużą dbałością o każdy szczegół, dlatego mają Państwo gwarancje najwyższej jakości wyrobu. Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

 

Pierścionek wykonywany jest ręcznie w naszej pracowni jubilerskiej zatem możemy go wykonać dowolnym rozmiarze.

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas -

W zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Pozostałe produkty z kategorii