Pierścionek złoty z prostokątnym tanzanitem i małymi brylantami

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńTanzanit
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
3.130 g

Ostatnie egzemplarze!

899,00 zł

Zachwycający złoty pierścionek z Tanzanitem 

Złoty pierścionek w barwie żółtego złota, wykonany w próbie 585 14 karat. Jego największym atutem jest imponująca korona. W centralnym punkcie znajduje się piękny, wyrazisty kamień szlachetny Tanzanit. Jest w kształcie prostokąta ,jego barwa jest delikatnie fioletowa. Po bokach Tanzanitu odchodzą trzy kawałki na kształt listków, w których osadzone są subtelne brylanty. Korona złotego pierścionka przypomina kwiat z liśćmi. Pierścionek wykonany jest w stylu imponującym, eleganckim, tradycyjnym. Idealnie nadaje się do wieczorowych stylizacji. Blask kamieni szlachetnych przykuwają wzrok każdego.

Kamienie szlachetne w złotym pierścionku

Tanzanit jest to kamień szlachetny rzadko występujący oraz bardzo cenny. Cieszy się ogromną popularnością w branży jubilerskiej. Należy również do kamieni kolekcjonerskich. Tanzanit wywodzi sie z Tanzanii - stąd jego nazwa. Tanzanit jest kamieniem dla osób chcących wyróżnić się z tłumu, nadaje pewności siebie. Jest to kamień, który olśniewa każdego. Jego barwa oraz blask przykuwają wzrok każdego. Tazanit wyjątkowo prezentuje się właśnie wśród brylantów, które podkreślają i uwydatniają jego przepiękną barwę. Tanzanit jest wyrazem elegancji i luksusu. Brylant jest to jeden z najtrwalszych kamieni szlachetnych. Cieszy się on największa popularnością  wśród kamieni szlachetnych - zwłaszcza w branży jubileryjnej. Jest symbolem prawdziwej i trwałej miłości. Każda kobieta marzy o pierścionku z brylantem. Brylant to oszlifowany diament. Jest to drogocenny kamień, który zachwyca swoim blaskiem i barwą.

Pierścionek złoty wykonywany na zamówienie

Złoty pierścionek z Tanzanitem i brylantami wykonywany jest w naszej pracowni na specjalne zamówienie. Pozwala to stworzenie pierścionka dla każdego, w każdym rozmiarze. Nasi złotnicy wykonują biżuterię z wielką pasją. Dbają o każdy, najmniejszczy detal. Wszystko wykonywane jest precyzyjnie i z sercem. Do każdego pierścionka z kamieniem szlachetnym dodawany jest certyfikat, który jest gwarancją jakości i autentyczności.

Pierścionek wykonywany jest ręcznie w naszej pracowni jubilerskiej zatem możemy go wykonać dowolnym rozmiarze.

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas -

W zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Ten produkt możesz zobaczyć w:

Galeria Krakowska

ul. Pawia 5

+48 501 325 444
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:9:00-22:00
Wtorek:9:00-22:00
Środa:9:00-22:00
Czwartek:9:00-22:00
Piątek:9:00-22:00
Sobota:9:00-22:00
Niedziela:10:00-21:00
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii