Pierścionek złoty z rubinem

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńDiament, Brylant, Rubin
KruszecZłoto
OkazjaZaręczyny
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
1.720 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

949,00 zł

Niezwykłe połączenie rubinu i  brylantów

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości złota próby 585 – 14- karatowe. W centrum wyrobu znajduję się rubin – piękny kamień o niezwykłej barwie oraz właściwościach. Dodatkową ozdobą są brylanty, które ozdabiają boki pierścionka.

Rubin – kamień spod znaku ognia - przynoszący spokój i równowagę

Sercem pierścionka jest rubin – kamień, który budzi podziw niesamowitą czerwoną barwą. W starożytności ceniony był ze względu na wspaniały blask.Wierzono, że ma tak wysoką temperaturę, że wrzucony do wody powoduje jej wrzenie.Grecy z rubinu uczynili atrybut Aresa, boga wojny gdyż jego barwa przywodzi na myśl ogień i krew, symbole witalności, życia oraz energii. Pomimo tego związku uważano, że usuwa on złe myśli, łagodzi spory czy wycisza ludzi o porywczych temperamentach. Przypisywano mu moc odpędzania melancholii, przywracania równowagi umysłów i nerwów, a także miał przynosić szczęście.  

Prezent dla każdej kobiety

Otoczony jest brylantami, które podbijają i sprawiają, że kolor rubinu jest jeszcze bardziej widoczny. Pierścionek złoty będzie doskonałym prezentem dla każdej kobiety – jego delikatność sprawi, że będzie on doskonały do wielu stylizacji – dziennej doda dynamizmu, a w wieczorowej będzie dodawał klasy i szyku.Pierścionek jest wykonywany ręcznie w naszej pracowni – z dużą dokładnością i dbałością o szczegóły, może zostać wykonany w dowolnym rozmiarze.Pierścionek wykonywany jest ręcznie w naszej pracowni jubilerskiej zatem możemy go wykonać dowolnym rozmiarze.


Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas -

W zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Pozostałe produkty z kategorii