Srebrna bransoletka skrzydełko

Próba925
BarwaSrebro
KruszecSrebro
Dla KogoDla Niej
Długość20 cm
Wielkość elementu20 mm
BSN0000057C4
Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

39,00 zł

Srebrna bransoletka z ażurowym skrzydłem

Srebrna bransoletka wykonana ze srebra w próbie 925.  Bransoletka z połączonym elementem w kształcie skrzydełek, przykuwa uwagę nie jednej osoby. Ażurowa zawieszka nadaje lekkości i elegancji bransoletce. Jest ona wykonana w stylu nowoczesnym, łącząc w sobie także klasykę. Bransoletka idealnie nadaje się na co dzień jak i na wieczorne wyjścia. Wzór skrzydełek stał się w ostatnim czasie bardzo popularnym motywem w biżuterii. Jest to delikatny wzór, który będzie idealnie prezentował się u kobiet w każdym wieku. Bransoletka ze skrzydełkami jest świetnym pomysłem na prezent dla ludzi ceniących wolność i swobodę.

Symbolika skrzydeł

Skrzydła od czasów starożytności są symbolem ochrony i opieki. W mitologii greckiej i rzymskiej były atrybutem wielu bogów i ich posłańców m.in Hermesa, który był patronem wędrowców i bogiem złodziei. Jego atrybutami był kaduceusz, podróżny kapelusz ze skrzydłami oraz sandały ze skrzydłami, dzięki którym mógł się szybciej przemieszczać. Skrzydła w późniejszym czasie nabrały znaczenia: twórczości artystycznej, talentu i aspiracji. Często pojawiają się jako jako element w dziełach najsławniejszych poetów m.in Jana Kochanowskiego oraz Adama Mickiewicza. Są więc także symbolem życia, miłości i uduchowienia.

Srebro- metal szlachetny

Srebrzystobiały metal, o największej przewodności elektrycznej i termicznej. Było znane od czasów starożytnych. Ma również właściwości bakteriobójcze. Srebro znajduje zastosowanie głównie jako metal szlachetny. Ze względu na swoją kowalność można go formować w różne kształty. Znajduje zastosowanie głównie jako metal szlachetny. Srebro próby 925 w stopie z miedzią jest używane do produkcji biżuterii, naczyń i sztućców. Naturalnym procesem użytkowania- który powoduje m.in kontakt z wiatrem - jest czernienie i matowienie.

Ten produkt możesz zobaczyć w:

Columbus

os. Boh. Września 82

+48 12 354 54 01
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:9:00 - 17:00
Wtorek:9:00 - 17:00
Środa:9:00 - 17:00
Czwartek:9:00 - 17:00
Piątek:9:00 - 17:00
Sobota:nieczynne
Niedziela:nieczynne
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii