Srebrna zawieszka motyl

% Wyprzedaż
Próba925
BarwaSrebro
KamieńCyrkonia
KruszecSrebro
Dla KogoDla Niej
ZSN0000060
Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

89,00 zł

49,00 zł

Zawieszka w kształcie motyla

Zawieszka idealnie prezentuje się do codziennych stylizacji, a także nada elegancji wieczorowej kreacji. Motyl jest ponadczasowym wzorem, który kocha mnóstwo kobiet. Całość wypełniona jest cyrkoniami, które dodają lekkości i subtelności całemu projektowi.

Motyl jako symbol wolności i piękna

Motyl od czasów starożytnych był częstym symbolem oznaczającym zmartwychwstanie, nieśmiertelność i duszę. W języku starogreckim słowo „psyche” tłumaczy się na dwa sposoby – dusza lub motyl. Według mitologii greckiej Atena, skuszona przez Prometeusza, który ulepił człowieka, kładzie człowiekowi motyla na języku i w ten sposób daruje mu duszę. Również w obrazach chrześcijańskich spotykamy się z duszą, którą Bóg kładzie Adamowi na języku, przedstawiano często jako skrzydła motyla. Motyl utożsamiany jest z wyzwoleniem i nowym początkiem. Oznacza dążenie do światła, intuicję, wesołość, swawolę, swobodę, kolorowe piękno i wytworność.

Cyrkonie- zachwycający blask

Cyrkonia to bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Uznaje się go za bardzo dobrą imitację diamentu, ze względu na jej właściwości optyczne. Zalicza się je do kamieni szlachetnych. Cyrkonie są zwykle przezroczyste natomiast dzięki domieszkom można je produkować w różnych barwach. Po raz pierwszy pojawiła się w handlu w 1969 r. Na dobre opanowała rynek jubilerski w 1976 r. kiedy to otrzymano je przy wykorzystaniu metody stapiania czaszowego. Cyrkonie znalazły największe zastosowanie w przemyśle biżuteryjnym. Są uważane za bardzo cenne kamienie w tej profesji

Idealna na prezent

Będzie zatem idealnym pomysłem na prezent dla każdej kobiety – zarówno tych młodszych jak i bardziej dojrzałych. Wykonany z dużą precyzją i dbałością o każdy szczegół, co sprawia, że zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Ten produkt możesz zobaczyć w:

Kaufland Kraków

ul. Bratysławska 4

+48 797 373 614
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:9:00-21:00
Wtorek:9:00-21:00
Środa:9:00-21:00
Czwartek:9:00-21:00
Piątek:9:00-21:00
Sobota:9:00-21:00
Niedziela:9:00-19:00
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii