Zaręczynowy pierścionek kwiat cyrkonii

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
OkazjaZaręczyny
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
2.560 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

619,00 zł

Blask złota w pierścionku

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości materiału jakim jest złoto próby 585 – 14- karat. Korona jest w kształcie kwiatu, który wysadzany jest cyrkoniami, dodającymi blasku całości projektu. Szyny pierścionka zdobione są również cyrkoniami, które idealnie komponują się z całością. Kwiat jest popularnym motywem – bardzo lubianym i dodającym niewątpliwego uroku biżuterii. Będzie on idealnym pomysłem na prezent na każdą okazję – urodziny, imieniny czy jubileusz. Z powodzeniem może być pierścionkiem zaręczynowym  - jeśli Twoja wybranka ceni sobie subtelność jaką daje motyw kwiatu.

Cyrkonie- zniewalający blask  

Cyrkonia to bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Uznaje się go za bardzo dobrą imitację diamentu, ze względu na jej właściwości optyczne. Zalicza się je do kamieni szlachetnych. Cyrkonie są zwykle przezroczyste natomiast dzięki domieszkom można je produkować w różnych barwach. Po raz pierwszy pojawiła się w handlu w 1973 r. Na dobre opanowała rynek jubilerski w 1976 r. kiedy to otrzymano je przy wykorzystaniu metody stapiania czaszowego. Cyrkonie znalazły największe zastosowanie w przemyśle biżuteryjnym. Są uważane za bardzo cenne kamienie w tej profesji. Minerały te używane są także w medycynie, jak również w przemyśle jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach.

Możliwość wykonania w każdym rozmiarze

Pierścionek wykonujemy ręcznie w naszej pracowni, dlatego istnieje możliwość zrobienia go w dowolnym rozmiarze. Ponadto dokładamy wszelkich starań do tego aby nasza biżuteria była najwyższej jakości i zadowoliła każdego nawet najbardziej wymagającego klienta.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę. 

Pozostałe produkty z kategorii