Złoty ekstrawagancki pierścionek

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
3.410 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

819,00 zł

Ekstrawagancki pierścionek otoczony wiankiem błyszczących cyrkonii

Prezentowany model to pierścionek wykonany w naszej pracowni jubilerskiej z połączenia żółtego i białego złota próby 585, ozdobiony dwoma równoległymi rzędami cyrkonii. Kamienie te zostały oprawione ręcznie pod mikroskopem. Każde gniazdo z precyzją i doskonałą starannością dopasowywane jest pod konkretny kamień dzięki czemu pierścionek ten jest solidny i wytrzymały. Dodatkowo pełen blasku, który zawdzięcza swojej nietypowej budowie w postaci asymetrycznej geometrii. Tak dobrana konstrukcja poprzez umieszczenie kamieni w oddzielnych rzędach pozwala na lepsze dotarcie światła a co za tym idzie umożliwia cyrkonią pełnię blasku. Największy, centralny kamień roztacza jeszcze więcej blasku, przyciąga uwagę, i nadaje całokształtowi pełnej efektywności. Lekkość natomiast zapewnia ażurowy spód korony. W całości tworzy czarujący i niespotykany pierścionek wyjątkowy dla każdej z Pań.

Elegancja i współczesność ukryte w jednym pierścionku

Nowoczesna i niekonwencjonalna forma połączona z subtelnością, elegancją i współczesnym stylem to idealne połączenie dla kobiet ceniących sobie klasę i nietradycyjne wzory . Poprzez swoje nowatorskie i specyficzne wzornictwo pierścionek ten jest wyjątkowy i niepowtarzalny, zarazem pozostający w modnej stylistyce. Przeplatająca się w nim ciekawa geometria wyróżnia ten pierścionek spośród wielu innych. Jeśli lubisz błyszczeć, ten nietuzinkowy pierścionek z pewnością Cię zachwyci.

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas -w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Pozostałe produkty z kategorii