Złoty naszyjnik sowa

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KruszecZłoto
Długość50cm
ŁZN0000070A1
Nowy produkt
12.320 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

3 319,00 zł

Graziella – renomowana włoska marka

Łańcuszek wykonany z wysokiej jakości złota próby 585, popularnie zwanym 14- karatowym. Jest to łańcuszek renomowanej włoskiej marki Graziella, której wyroby cieszą się ogromną popularnością.

Nietuzinkowy design

Wyróżnia go niebanalny design -  sowa, która pokryta jest emalią w kolorze pomarańczowym i szarym z zahipnotyzowani  oczami – jest motywem który nieczęsto można spotkać wśród wyrobów jubilerskich. Dodatkową ozdobą są kulki, które znajdują się nad samą sową oraz zwisające swobodnie (zaraz pod nią ) – wykonane z białego oraz żółtego złota.  

Dla osób lubiących ekstrawagancję

Łańcuszek złoty jest idealną propozycją dla wszystkich Pań lubiących ekstrawagancką i oryginalną biżuterię  - całość projektu jest bardzo oryginalna, więc taki dodatek przykuje uwagę innych. Będzie idealnym dodatkiem na co dzień oraz na wyjścia – zwłaszcza dla osób lubiących swoim stylem wyróżniać się z tłumu. Precyzja wykonania, nietuzinkowy wygląd, a także renoma marki sprawi, że z pewnością każda z Pań chętnie zobaczy go w swojej kolekcji.Niepowtarzalne wzornictwo oraz styl.

Pozostałe produkty z kategorii