Złoty pierścionek blask róży

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńBrak
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
2.490 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

519,00 zł

14- karatowe złoto

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości materiału jakim jest złoto próby 585, inaczej zwane 14- karatowym. Koronę stanowi róża, która jest kwiatem pełnym znaczeń.

Rzeźbiona róża ozdobą pierścionka

Rzeźbiona róża – wraz z liśćmi,  stanowi niewątpliwą ozdobę i serce całego projektu. Malutka cyrkonia dopełnia całości dodaje delikatności i blasku. Pierścionek jest delikatny, będzie idealny towarzyszem zarówno do dziennych jak i wieczorowych stylizacji. Z pewnością spodoba się wielu kobietom – bo która kobieta nie kocha róż.

Róża – kwiat o wielu znaczeniach

Róża jako symbol występuje w wielu dziedzinach – literaturze, sztuce, zdobnictwie, architekturze, malarstwie. W zależności od kontekstu użycia może mieć różne znaczenia. W starożytności – np. w Egipcie ozdabiano nimi grobowce bóstw, w Grecji uchodziła za symbol Afrodyty, natomiast w Rzymie obchodzono święto na cześć duchów zmarłych – Rosaria, gdzie groby ozdabiano tymi kwiatami. Można także doszukiwać się jej na chrześcijańskich obrazach – związana jest m.in. z kultem Maryjnym oraz męką Jezusa Chrystusa. Bardziej współczesne skojarzenie – z miłością,  namiętnością dały jej późniejsze czasy – odrodzenia gdzie często zdobiła łoża nowożeńców. Obecnie jest to jeden z ulubionych motywów – występujących praktycznie wszędzie – biżuteria, ubrania czy tatuaże.

Możliwość wykonania w dowolnym rozmiarze

Pierścionek wykonywany jest na zamówienie w naszej pracowni, dlatego możemy zrobić  go w dowolnym rozmiarze. Ponadto przykładamy ogromną wagę do biżuterii, więc mają Państwo gwarancję najwyższej jakości wyrobu.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę. 

Pozostałe produkty z kategorii