Złoty pierścionek blask rubinu

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńRubin
KruszecZłoto
OkazjaZaręczyny
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
1.720 g

Ostatnie egzemplarze!

549,00 zł

Pierścionek z żółtego złota z rubinem – stworzony specjalnie dla niej

Zaręczyny są dla kobiety jednym z najważniejszych momentów w jej życiu. Spraw, aby był wyjątkowy i niezapomniany.  Dzięki temu doskonałemu pod każdym względem pierścionkowi na zawsze zatrzymasz magię tego wydarzenia. Tradycyjny model pierścionka wykonany jest z żółtego złota
o próbie 585. W jego sercu znajduje się doskonale oszlifowany rubin osadzony w delikatnej, ośmioramiennej koronie z białego złota, dzięki czemu kamień zostaje rozświetlony nadając pierścionkowi wyjątkowego blasku. Całość dopełnia szyna zwężająca się ku kamieniowi co jeszcze bardziej podkreśla jego efektowny wygląd akcentując wyszukany styl i elegancję. Tak idealnie dopasowana kompozycja z pewnością będzie pięknie prezentowała się na palcu każdej kobiety.

Rubin – kamień spod znaku ognia, jednak przynoszący spokój i równowagę

Sercem pierścionka jest rubin – kamień, który budzi podziw niesamowitą czerwoną barwą. W starożytności ceniono je ze względu na wspaniały blask, wierzono, że mają tak wysoką temperaturę, że wrzucone do wody powodują jej wrzenie. Grecy z rubinu uczynili atrybut Aresa – boga wojny, gdyż jego barwa przywodzi na myśl ogień i krew, symbole witalności, życia oraz energii. Pomimo tego związku uważano, że usuwa on złe myśli, łagodzi spory czy wycisza ludzi o porywczych temperamentach. Przypisywano mu moc odpędzania melancholii, przywracania równowagi umysłów i nerwów, a także miał przynosić szczęście.

Robiony na zamówienie

Pierścionek jest wykonywany ręcznie w naszej pracowni – z dużą dokładnością i dbałością o szczegóły, może zostać on wykonany w dowolnym rozmiarze. Będzie on doskonałym prezentem dla każdej kobiety – jego delikatność sprawi, że przypasuje do wielu stylizacji – dziennej doda dynamizmu, a w  wieczorowej będzie dodawał klasy i szyku.

Ten produkt możesz zobaczyć w:

Park Handlowy Zakopianka

Zakopiańska 62

+48 503 993 203
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:9:00 - 21:00
Wtorek:9:00 - 21:00
Środa:9:00 - 21:00
Czwartek:9:00 - 21:00
Piątek:9:00 - 22:00
Sobota:9:00 - 22:00
Niedziela:9:00 - 20:00
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii