Złoty pierścionek cyrkoniowy kwiat

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
OkazjaZaręczyny
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
2.040 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

429,00 zł

Korona w kształcie kwiatu

Pierścionek wykonany jest z wysokiej jakości materiału jakim jest złoto próby 585, inaczej zwane 14- karatowy. Koronę stanowią cyrkonie ułożone w kształt kwiatu.Złoty Pierścionek jest delikatny, bardzo prosty, a korona w kształcie kwiatu dodaję mu niewątpliwie dziewczęcego uroku. Wokół niego znajdują się dwa wycięcia przywodzące na myśl liście sprawiają, że całość jest oryginalna. Będzie on świetnym pomysłem na prezent dla każdej kobiety. Minimalistyczny pierścionek sprawdzi się w stylizacjach zarówno dziennych jak i wieczorowych.

Cyrkonia - idealny zastępca diamentu

Cyrkonia to bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Uznaje się go za bardzo dobrą imitację diamentu, ze względu na jej właściwości optyczne. Zalicza się je do kamieni szlachetnych. Cyrkonie są zwykle przezroczyste natomiast dzięki domieszkom można je produkować w różnych barwach. Po raz pierwszy pojawiła się w handlu w 1973 r. Na dobre opanowała rynek jubilerski w 1976 r. kiedy to otrzymano je przy wykorzystaniu metody stapiania czaszowego. Cyrkonie znalazły największe zastosowanie w przemyśle biżuteryjnym. Są uważane za bardzo cenne kamienie w tej profesji. Minerały te używane są także w medycynie, jak również w przemyśle jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach.

Wysoka jakość wyrobu

Wykonywany jest on ręcznie w naszej pracowni dlatego mamy możliwość zrobienia go w dowolnym rozmiarze. Ponad to przykładamy ogromną wagę do naszej biżuterii, którą dopracowujemy w każdym nawet najdrobniejszym szczególe, tak aby Państwo jej pięknym wyglądem mogli się cieszyć przez długie lata.Możemy go wykonać dowolnym rozmiarze. Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas -w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę. 

Pozostałe produkty z kategorii