Złoty pierścionek diamentowy blask

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńDiament, Brylant
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
2.640 g

Ostatnie egzemplarze!

3 149,00 zł

Wysoka jakość złota

Pierścionek wykonany jest z wysokiej jakości materiału jakim jest złoto próby 585, inaczej 14 karatowe.

Korona ozdobiona przez diament oraz białe złoto

Pierścionek jest bardzo prosty, centrum stanowi  diament – kamień, który stanowi marzenie każdej kobiety. Oprawiony jest w białe złoto ,które idealnie podkreśla delikatność tego kamienia. Będzie stanowił on idealny pomysł na pierścionek zaręczynowy  oraz na każdą inną okazję.

Diament – czyli prostota  i moc

Diament uchodzi za króla kamieni – najcenniejszy jest w barwie przeźroczystej, która oddaje piękno kamienia – mieni się on na bajeczne kolory, czym budzi zawsze zachwyt. W jego skład wchodzi jeden pierwiastek w związku z czym uchodzi za piękny, trwały, niepodzielny – w całej swojej prostocie.

Wykonywany z pasją oraz dokładnością

Pierścionek wykonywany jest na specjalne zamówienie w naszej pracowni – dlatego jest możliwość zrobienia go w każdym rozmiarze. Ponad to przykładamy ogromną wagę do jakości wyrobów, dlatego mamy pewność, że jest on dopracowany w najmniejszym szczególe.  Pierścionek wykonywany jest ręcznie w naszej pracowni jubilerskiej zatem możemy go wykonać dowolnym rozmiarze. Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę. 

Ten produkt możesz zobaczyć w:

Columbus

os. Boh. Września 82

+48 12 354 54 01
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:9:00 - 17:00
Wtorek:9:00 - 17:00
Środa:9:00 - 17:00
Czwartek:9:00 - 17:00
Piątek:9:00 - 17:00
Sobota:nieczynne
Niedziela:nieczynne
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii