Złoty pierścionek dziewczęcy kwiat z cyrkoniamii

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
OkazjaZaręczyny
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
3.200 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

769,00 zł

Delikatny, dziewczęcy kwiat

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości złota próby 585, inaczej zwane 14- karatowym. Korona jest w kształcie kwiatu – wysadzana białymi cyrkoniami, idealnie rozświetlającymi całość projektu. Płatki kwiatu są jakbym wycięte – co dodaję oryginalności i delikatności  całości. Kwiat jest jednym z najpopularniejszych motywów wybieranych w biżuterii - jest niezwykle dziewczęcy. Pierścionek jest niezwykle delikatny – będzie idealnym uzupełnieniem do dziennych stylizacji, z powodzeniem można ubrać go także na większe wyjście.

Cyrkonie- idealny odpowiednik diamentu

Cyrkonia to bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Uznaje się go za bardzo dobrą imitację diamentu, ze względu na jej właściwości optyczne. Zalicza się je do kamieni szlachetnych. Cyrkonie są zwykle przezroczyste natomiast dzięki domieszkom można je produkować w różnych barwach. Po raz pierwszy pojawiła się w handlu w 1973 r. Na dobre opanowała rynek jubilerski w 1976 r. kiedy to otrzymano je przy wykorzystaniu metody stapiania czaszowego. Cyrkonie znalazły największe zastosowanie w przemyśle biżuteryjnym. Są uważane za bardzo cenne kamienie w tej profesji. Minerały te używane są także w medycynie, jak również w przemyśle jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach.

Precyzja wykonania widoczna w każdym detalu

Wykonywany w naszej pracowni na specjalne zamówienie dlatego mamy możliwość zrobienia, go w każdym rozmiarze. Dodatkowo dajemy Państwu gwarancje najwyższej jakości wyrobu, gdyż naszą biżuterię wykonujemy z precyzja i wyjątkową dbałością o każdy szczegół.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę. 

Pozostałe produkty z kategorii