Złoty pierścionek kwiat cyrkonii

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
4.650 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

969,00 zł

Korona w kształcie kwiatu

Pierścionek wykonany jest z wysokiej jakości materiału  jakim jest złoto próby 585, inaczej zwane 14- karatowe. Główną ozdobą jest korona – złożona z owalnej cyrkonii oraz dwóch rzędów mniejszych,  które tworzą kształt kwiatu, czyli motywu bardzo popularnego, niezwykle delikatnego, a co za tym idzie dającemu całemu projektowi niesamowitego uroku.  Będzie on odpowiedni zarówno dla młodych jak i bardziej dojrzałych kobiet.

Idealny odpowiednik diamentu

Cyrkonia to bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Uznaje się go za bardzo dobrą imitację diamentu, ze względu na jej właściwości optyczne. Zalicza się je do kamieni szlachetnych. Cyrkonie są zwykle przezroczyste natomiast dzięki domieszkom można je produkować w różnych barwach. Po raz pierwszy pojawiła się w handlu w 1973 r. Na dobre opanowała rynek jubilerski w 1976 r. kiedy to otrzymano je przy wykorzystaniu metody stapiania czaszowego. Cyrkonie znalazły największe zastosowanie w przemyśle biżuteryjnym. Są uważane za bardzo cenne kamienie w tej profesji. Minerały te używane są także w medycynie, jak również w przemyśle jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach.

Ręcznie wykonany

Wykonywany jest ręcznie w naszej pracowni, na specjalne zamówienie przez co mamy możliwość zrobienia go w każdym rozmiarze.  Dodatkowo naszą biżuterię wykonujemy z pasja oraz duża dbałością o każdy szczegół dlatego dajemy gwarancje najwyższej jakości.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę. 

Pozostałe produkty z kategorii