Złoty pierścionek kwiat cyrkonii

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
2.880 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

599,00 zł

Dziewczęcy projekt

Pierścionek wykonany jest  z wysokiej jakości materiału jakim jest złoto próby 585, inaczej zwane 14- karatowe. Korona jest w kształcie kwiatu, wykładana cyrkoniami. Pierścionek jest mimo ozdobnej korony, która cała wyłożona jest białymi kamieniami bardzo dziewczęcy, kobiecy głównie za sprawą kwiatu. Będzie on idealny na prezent z każdej okazji, a obdarowana nim osoba może poczucie wyjątkowości. Pierścionek będzie idealny do każdej stylizacji zarówno dziennej jak i wieczorowej.

Cyrkonie- zachwycający blask

Cyrkonia to bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Uznaje się go za bardzo dobrą imitację diamentu, ze względu na jej właściwości optyczne. Zalicza się je do kamieni szlachetnych. Cyrkonie są zwykle przezroczyste natomiast dzięki domieszkom można je produkować w różnych barwach. Po raz pierwszy pojawiła się w handlu w 1973 r. Na dobre opanowała rynek jubilerski w 1976 r. kiedy to otrzymano je przy wykorzystaniu metody stapiania czaszowego. Cyrkonie znalazły największe zastosowanie w przemyśle biżuteryjnym. Są uważane za bardzo cenne kamienie w tej profesji. Minerały te używane są także w medycynie, jak również w przemyśle jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach.

Robiony ręcznie w naszej pracowni

Pierścionek wykonywany jest ręcznie w naszej pracowni, dlatego mamy możliwość zrobienia w każdym rozmiarze. Dodatkowo możemy zapewnić, że wyrób jest najwyższej jakości, gdyż tworząc je zwracamy uwagę na każdy nawet najmniejszy szczegół.Możemy go wykonać dowolnym rozmiarze. Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę. 

Pozostałe produkty z kategorii