Złoty pierścionek w awangardowym stylu

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
8.220 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

1 969,00 zł

Ekstrawagancki i oryginalny

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości złota próby 585 (14 karat) – niezwykle fantazyjny, pełen ekspresji wzór sprawi, że nie sposób oderwać od niego oczu. Środek stanowi cyrkonia w kwadratowym kształcie. Wokół zdobiony niej zdobiony jakby koroną, która wysadzana jest małymi białymi cyrkoniami.  Będzie świetnym towarzystwem do wieczorowej stylizacji . Bogaty, ekstrawagancki – zachwyci każdą kobietę, która lubi biżuterię odważną, przykuwającą uwagę.

Kolor biały, najjaśniejsza z barw

Jest to najjaśniejsza barwa z gamy kolorów. Podobnie jak barwa czarna- jest uniwersalna, idealnie współgra ze wszystkimi kolorami. Jest połączeniem barwy klasycznej oraz nowoczesnej- jest ponadczasowa. Biel kojarzy się z czystością, niewinnością, a także z aniołami. Biały kolor  zazwyczaj noszą osoby, które nie lubią być ograniczane i starają się być niezależne. W pozytywnym wydaniu wskazuje dążenie do podkreślenia własnej indywidualności, dojrzałości, samodzielności. Barwa biała korzystnie wpływa na zmysł intuicji,a także ochrania i odbija negatywne emocje oraz energię. Kolor ten dodaje również optymizmu i poprawia samopoczucie.

Precyzja wykonania widoczna w każdym detalu

Wykonywany w naszej pracowni na specjalne zamówienie dlatego mamy możliwość zrobienia, go w każdym rozmiarze. Dodatkowo dajemy Państwu gwarancje najwyższej jakości wyrobu, gdyż naszą biżuterię wykonujemy z precyzja i wyjątkową dbałością o każdy szczegół.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Pozostałe produkty z kategorii