Złoty pierścionek w kształcie nieskończoności z białymi cyrkoniami

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
1.470 g

Ostatnie egzemplarze!

309,00 zł

Cyrkonie dodające blasku i stylu glamour 

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości złota próby 585 – 14- karat. Koronę – znak nieskończoności, która do połowy zdobiona jest cyrkoniami, dodającymi lekkości całemu projektowi. Pierścionek jest delikatny, nadający się do każdej stylizacji – zarówno do dziennej jak i wieczorowej. Znak nieskończoności stanowi popularny motyw w biżuterii – który jest chętnie wybierany ze względu na znaczenie.

Znak nieskończoności – znaczenie symbolu

Symbol nieskończoności jest popularny w branży biżuteryjnej.  W zależności od tego komu podarujemy tą biżuterię, może mieć różne znaczenie:   w związku symbolizuje stałość i wierność.  Jeśli kochasz swojego partnera/partnerkę, noszenie tego symbolu nie tylko będzie talizmanem na to, aby Wasza miłość trwała nieskończenie, ale również jest bardzo prostym przekazem o sile Waszej miłości. Chętnie kupowany jest także dla przyjaciół : jeśli w Twoim życiu obecny jest prawdziwy Przyjaciel, na którego zawsze możesz liczyć – podaruj mu znak nieskończoności. Jeśli oboje będziecie go nosić – sprawicie, że Wasza przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pomoże nam także wyrazić samego siebie:  Jeśli tworzysz wyjątkowe dzieła, jeśli jesteś Artystką zakochaną w sztuce, muzyce, literaturze – noszenie tego znaku zapewni Ci nieskończoną kreatywność.

Jak widać, nieskończoność czy popularnie zwana odwrócona ósemka, może mieć  wiele znaczeń – pomaga wyrazić uczucia do bliskiej Ci osoby czy wyrazić samego siebie. Dlatego nasz pierścionek będzie świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lub jeśli chcesz wyrazić siebie dla całego świata.

Pierścionek wykonany jest  z dużą dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół – dlatego będzie można cieszyć się jej pięknem długie lata.

Ten produkt możesz zobaczyć w:

Galeria Krakowska

ul. Pawia 5

+48 501 325 444
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:9:00-22:00
Wtorek:9:00-22:00
Środa:9:00-22:00
Czwartek:9:00-22:00
Piątek:9:00-22:00
Sobota:9:00-22:00
Niedziela:10:00-21:00
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii