Złoty pierścionek wiosenna inspiracja

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
4.820 g

Ostatnie egzemplarze!

1 149,00 zł

Obrączka z fantazyjnym wzorem

Pierścionek wykonany jest z wysokiej jakości złota próby 585, inaczej 14- karatowe. Wykonany jest w typie obrączki, z ażurowymi wycięciami oraz żłobieniami, która kształtem przypominają liście, a w centrum znajduję się zielona cyrkonia, która przykuwa uwagę, otoczona jest  białymi kamieniami – co sprawia, że wygląda jak kwiat. Cały projekt wysadzany jest małymi, okrągłymi cyrkoniami – co doskonale go rozświetla. Będzie idealną propozycją dla kobiet, które lubią bogatą biżuterię, jednakże w prostej formie jaką jest obrączka. Doskonały na co dzień oraz na większe wyjścia.

Zielony kolor, który przywodzi na myśl wiosnę

Zielony to kolor osób pozytywnych, towarzyskich, bezkonfliktowych, którzy są stali w uczuciach i cenią sobie stabilizację. Nazywany jest także kolorem nadziei. Przebywanie w jego towarzystwie przywraca spokój oraz siły witalne. Kolor zielony jest także kojarzony z Wielkanocą oraz wiosną, czyli okresem gdzie wszystko budzi się do życia. Nasz pierścionek dzięki prostokątnemu oczku, które jest w zielonym kolorze, jest niebanalny dlatego będzie idealny dla osób lubiących nietuzinkową biżuterię. Będzie on idealnym prezentem dla kobiety lubiącej nieco awangardową biżuterię.

Ręcznie robiony

Wykonywany ręcznie w naszej pracowni,  dzięki czemu można zrobić go w dowolnym rozmiarze. Ponad to przykładamy dużą wagę do jakości biżuterii dlatego kupując go mają Państwo gwarancje, że będzie on cieszyć pięknym wyglądem długie lata.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę. 

Ten produkt możesz zobaczyć w:

Centrum Handlowe M1

al. Pokoju 67

+48 509 164 757
Godziny otwarcia:
Poniedziałek:9:00-21:00
Wtorek:9:00-21:00
Środa:9:00-21:00
Czwartek:9:00-21:00
Piątek:9:00-21:00
Sobota:9:00-21:00
Niedziela:10:00-20:00
Zobacz inne dni

Pozostałe produkty z kategorii