Złoty pierścionek z czerwoną cyrkonią

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
OkazjaZaręczyny
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
3.050 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

729,00 zł

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości złota próby 585, popularnie zwanym 14- karatowym. Przyciąga on niewątpliwe uwagę ze względu na kamień w ognistym czerwonym kolorze.

Kwadrat oraz czerwień – połączenie niebanalne dla oryginalnych kobiet

Kamień, który stanowi serce pierścionka jest w nietypowym kwadratowym kształcie – co czyni go wyróżniającym się na tle wielu wyrobów. Dodatkowo wyróżnia go przepiękna, głęboka czerwona barwa. Ozdobiony jest z dwóch stron rządkiem okrągłych, białych cyrkonii , które idealnie podkreślą kolor głównego kamienia. Spodoba się on osobą lubiącym niekonwencjonalne połączenia – nie dość, że kształt kamienia jest niebanalny, to jeszcze kolor czerwony, który także nie występuje często w biżuterii.

Czerwień – barwa budząca wiele emocji

Kolor czerwony jest jednym z ulubionych kolorów zwłaszcza wśród Pań – jest bardzo kobiecy, pełen energii. Kolor czerwony kojarzy się z życiem, witalnością, krwią, także z agresją i burzliwością. Ponad to utożsamiany jest z ruchem, działaniem – gdyż działa pobudzająco na przysłowiowego byka. Dlatego chętnie wybierany jest jako pobudzający zmysły, umysł.

Ręcznie wykonany

Pierścionek jest wykonywany ręcznie w naszej pracowni  dlatego istnieje możliwość zrobienia w każdym rozmiarze. Przykładamy dużą wagę do naszych wyrobów  - kupując pierścionek mają Państwo gwarancję jakości i staranności wykonania.


Pierścionek wykonywany jest ręcznie w naszej pracowni jubilerskiej zatem możemy go wykonać dowolnym rozmiarze.


Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas -

W zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Pozostałe produkty z kategorii