Złoty pierścionek z dodatkiem zielonych cyrkonii

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
4.970 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

1 189,00 zł

Oryginalny projekt

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości materiału jakim jest złoto próby 585, inaczej 14- karatowe.  Niewątpliwą ozdobą są żłobienia, które zdobią główny kamień jakim jest cyrkonia w nietypowym prostokątnym kształcie, jej biały kolor idealnie rozświetla całość projektu.  Cyrkonia przykryta jest jakby liśćmi, które wypełniają okrągłe, zielone cyrkonie. Pierścionek jest oryginalny, dlatego będzie propozycją dla kobiet, które cenią sobie niebanalną i nietuzinkową biżuterię. Będzie idealnym towarzyszem zarówno do dziennych jak i wieczorowych stylizacji.

Biała – kojarzona z czystością i niewinnością

 Biała to  najjaśniejsza barwa z gamy kolorów. Podobnie jak kolor czarny - jest barwa biała jest uniwersalna, idealnie współgra ze wszystkimi kolorami.  Jest połączeniem barwy klasycznej oraz nowoczesnej- jest po prostu ponadczasowa.  Biel kojarzona jest z  czystością, niewinnością,  a także z aniołami. Biały wybierają osoby, które nie lubią być ograniczane i starają się być niezależne. W pozytywnym wydaniu wskazuje dążenie do podkreślenia własnej indywidualności, dojrzałości, samodzielności. Barwa biała korzystnie wpływa na zmysł intuicji, a także ochrania i odbija negatywne emocje oraz energię. Kolor ten dodaje również optymizmu i poprawia samopoczucie.

Zielony kolor budzący pozytywne znaczenie

Zielony to kolor osób pozytywnych, towarzyskich, bezkonfliktowych, którzy są stali w uczuciach i cenią sobie stabilizację. Nazywany jest także kolorem nadziei. Przebywanie w jego towarzystwie przywraca spokój oraz siły witalne. Kolor zielony jest także kojarzony z Wielkanocą oraz wiosną, czyli okresem gdzie wszystko budzi się do życia. Nasz pierścionek dzięki prostokątnemu oczku, które jest w zielonym kolorze, jest niebanalny dlatego będzie idealny dla osób lubiących nietuzinkową biżuterię. Będzie on idealnym prezentem dla kobiety lubiącej nieco awangardową biżuterię.

Projekt wykonywany jest z dużą dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół – dlatego mają Państwo gwarancja wysokiej jakości na długie lata. Ponad to mamy możliwość zrobienia go w dowolnym rozmiarze.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę.

Pozostałe produkty z kategorii