Złoty pierścionek zniewalający blask cyrkonii

Próba585 (14K)
BarwaZłoto Żółte
KamieńCyrkonia
KruszecZłoto
OkazjaZaręczyny
Dla KogoDla Niej
Nowy produkt
2.940 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

599,00 zł

Przepiękny,  unikatowy wzór

Pierścionek wykonany z wysokiej jakości materiału jakim jest złoto próby 585, inaczej zwane 14- karatowe.  Centrum stanowi owalna cyrkonia idealnie rozświetlająca barwę złota, zdobią ja wycięcia w kształcie serca w których środku znajdują się małe cyrkonie. Niepowtarzalnego uroku dodają żłobienia w szynie pierścionka. Projekt  będzie doskonała propozycją na prezent z każdej okazji, sprawdzi się także w roli pierścionka zaręczynowego.

Cyrkonie- zniewalający blask

Cyrkonia to bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nieposiadający swojego wzorca w przyrodzie. Uznaje się go za bardzo dobrą imitację diamentu, ze względu na jej właściwości optyczne. Zalicza się je do kamieni szlachetnych. Cyrkonie są zwykle przezroczyste natomiast dzięki domieszkom można je produkować w różnych barwach. Po raz pierwszy pojawiła się w handlu w 1973 r. Na dobre opanowała rynek jubilerski w 1976 r. kiedy to otrzymano je przy wykorzystaniu metody stapiania czaszowego. Cyrkonie znalazły największe zastosowanie w przemyśle biżuteryjnym. Są uważane za bardzo cenne kamienie w tej profesji. Minerały te używane są także w medycynie, jak również w przemyśle jako próbnik sondy analizującej ilość tlenu w spalinach.

Precyzja wykonania widoczna w każdym detalu

Wykonywany w naszej pracowni na specjalne zamówienie dlatego mamy możliwość zrobienia, go w każdym rozmiarze. Dodatkowo dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości wyrobu, gdyż naszą biżuterię wykonujemy z precyzja i wyjątkową dbałością o każdy szczegół.Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię rozmiaru napisz do nas - w zależności od rozmiaru oraz wagi pierścionka cena może się delikatnie różnić – napisz do nas aby poznać cenę. 

Pozostałe produkty z kategorii